- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

12.09.2024

В рамках партнерства Федерального органу фінансового нагляду Німеччини (BaFin) та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) проведено вебінар, під час якого було розглянуто німецький досвід у відновленні країни, важливість ринків капіталу у відбудові та питання щодо відновлення України.

Нагадаємо, що у червні цього року делегація Комісії вперше відвідала BaFin та інші профільні установи у Франкфурті. Після цього візиту представники НКЦПФР висловили бажання детальніше обговорити питання, пов’язані з відновленням та реконструкцією, у контексті законодавства, що регулює ринки капіталу.

Під час вебінару учасники з НКЦПФР та представники всіх обласних державних адміністрацій України мали змогу отримати інформацію від експертів Кредитної установи для відбудови (KfW). Ця установа заснована у 1948 року в Німеччині для відновлення після Другої світової війни, а наразі це один з провідних банків розвитку по всьому світу. KfW має потужну експертизу та багаторічний досвід роботи з найрізноманітнішими бізнес-проєктами та ініціативами.

«Я радий, що BaFin, окрім власної експертизи, також може зробити свій внесок у складну тему санації», – зазначив Томас Шмітц-Ліпперт, керівник відділу міжнародних зв’язків BaFin.

«Дякую колегам з BaFin за підтримку та фахову експертизу, яку ми використовуємо для впровадження кращих європейських практик на ринках капіталу», – наголосив Руслан Магомедов, Голова НКЦПФР.

Довідкова інформація:

В рамках адміністративного партнерства BaFin надає підтримку українському регулятору ринку цінних паперів у прийнятті європейського законодавства, так званого acquis communautaire.

Двостороннє адміністративне партнерство було ініційоване Федеральним міністерством економіки та захисту клімату Німеччини. Метою партнерства є підтримка обміну досвідом між німецькими та іноземними органами влади та модернізація адміністративних структур. Вебінар відбувся за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами