НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Тимур Хромаєв про запровадження СЕД в НКЦПФР

Обговорення

Система електронного документообігу (СЕД) дозволила Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку значно підвищити ефективність опрацювання документів.

 

Голова Комісії Тимур Хромаєв на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив: «З 28 листопада у нас, в НКЦПФР, в тестовому режимі запрацювала Система електронного документообігу. Минув майже місяць. Перші результати автоматизації документообігу виглядають таким чином: середня тривалість погодження документу у керівних осіб складає 2 години; час відповіді на вхідний документ скоротився з 28 днів до 9 днів (січень-листопад vs грудень); час відповіді на публічні запити скоротився з 5 до 3 днів; час відповіді на звернення громадян скоротився з 30 до 8 днів. Безумовно, відчутна економія паперу».

 

Очільник НКЦПФР зазначив: «Продовжуємо працювати над розширенням електронної взаємодії, автоматизації бізнес-процесів. Приділяємо велику увагу питанню захисту даних й інформаційних систем відповідно до рекомендацій стандарту в області інформаційної безпеки ISO/IEC 27001. Напрямок IT для нас стане одним з ключових наступного року».

 

За період роботи тестового режиму СЕД Комісією опрацьовано: вхідні документи (без звернень громадян) - 35 907; звернення, пропозиції та скарги громадян - 751; вихідні документи - 28 008.


← Назад

Також цікаво

 • 25.04.2017 Максим Лібанов: Закони про squeeze-out і корпоративні договори - це два маленьких, але впевнених крока до зближення корпоративної культури України з міжнародними стандартами

  Детальніше →
 • 24.04.2017 НКЦПФР: Бюлетень щодо стану ринку цінних паперів, БЕРЕЗЕНЬ 2017

  Детальніше →
 • 21.04.2017 НКЦПФР інформує про результати свого чергового засідання

  Детальніше →
 • 20.04.2017 НКЦПФР та ЦД проводять роботу по виведенню із депозитарної системи зупинених випусків цінних паперів

  Детальніше →
 →
Вхід


Зареєструватися

Найближчі події

 • 17 травня Тимур Хромаєв візьме участь у SWIFT Standards Forum
  Детальніше →
 • 26-27 квітня Тимур Хромаєв візьме участь у конференції Світового банку з питань державних облігацій
  Детальніше →
 • 18 квітня Максим Лібанов візьме участь у практикумі щодо змін корпоративного законодавства
  Детальніше →
 →